• 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005

Tiskoviny

Naše nabídka tiskovin není nikterak omezena, ovšem popsat všechny tiskoviny detailně by bylo velmi nepřehledné, proto jsme zpracovali některé nejpopulárnější:

vizitky

Poskytnutí vizitky je zahajovací součást každého jednání, proto není dobré podceňovat tuto drobnou kartičku. Vizitka by měla být jasná, přehledná a dobře čitelná. Hotelová vizitka musí dodržovat stejné grafické prvky pro všechny zaměstnance. Tím není myšleno pouze umístěné logo firmy, ale i font písma a rozložení informací na vizitce.

jídelní a nápojový lístek

Jídelní lístky v podobě jednoho listu skládaných na polovinu nebo třetinu pro více listů svázaných dohromady nabízíme šití skobičkou i kovovou kroužkovou vazbou.

letáky

Upozorněte na Váš hotel, rozšířenou nabídku služeb nebo vybavení. Přímé oslovení cílené skupiny patří k nejúspěšnější formě propagace a podpory prodeje.

minibar

U každého minibaru by měl být k dispozici seznam položek spolu s ceníkem.

nabídkový katalog

Katalogy do formátu A4 mohou být jen šité skobami ve hřbetu (vazba V1), lepené (vazba V2) nebo vázané kovovou kroužkovou vazbou.

hotelový manuál

V každém pokoji by měl být k dispozici hotelový manuál, který bude obsahovat přehled služeb, které hotel zajišťuje, společně s telefonním seznamem, ceníkem a provozní dobu.

pozvánky

Pozvánky tištěné na hladkém bílém papíře nebo na strukturovaných, tónovaných a metalických papírech. Mohou být různě skládané, s povrchovou úpravou laminace nebo opatřené perforací. Na pozvánce lze využít personalizace, kterou docílíte osobnější formy pozvánky pro každého adresáta.

... další tiskoviny

Je mnoho dalších tiskovin, které můžeme hotelu nabídnout, ovšem tak podrobná nabídka by byla až příliš rozsáhlá,