• 001
  • 002
  • 003
  • 004
  • 005

... další tiskoviny

Je mnoho dalších tiskovin, které můžeme hotelu nabídnout, ovšem tak podrobná nabídka by byla až příliš rozsáhlá,

proto ostatní pouze bodově:

Plakáty - například do výtahu jako podpora restaurace, forma pozvánky na připravovanou akci, nebo nabídka ostatních hotelových služeb.

Hlavičkoý papír - nemusí být tištěný jen na obyčejném kancelářském papíře. Na výběr je velké množství speciálních papírů, od jemně tónovaných po strukturované či metalické. Váš firemní nebo osobní dopis tak ihned dostane jiný rozměr.

Vstupenky - Mohou být personalizované čárovým nebo číselným kódem. Mohou být doplněné perforací
k odtrhávání kontrolního útržku.

Etikety - Papírové nebo samolepící etikety na víno nebo kávu, které se dle výběru na zakázku praží pro váš hotel. Samolepící etikety mohou být na samolepce papírové nebo PVC, lesklé nebo matné, průhledné nebo bílé.

Kalendář - Nástěnný nebo stolní s motivy hotelu nebo fotografiemi oblíbených míst návštěvníků s doplněním loga hotelu a vložené stránky s kontaktními údaji na hotel.

Personalizované tiskoviny - dokument s personalizací může být v podobě dopisu, letáku nebo i katalogu. Jeho velkou výhodou je oslovení konkrétní osoby nebo uvedení přesné adresy. Personalizace v podobě jedinečných číselných nebo čárových kódů se využívá u dárkových poukázek nebo ubytovacích certifikátů.

Výroční zpráva - informace o výsledcích hospodaření hotelu a budoucího směrování.

Komplimentky - decentní předtištěná kartička, většinou pouze s logem hotelu, určená pro dopsání přání nebo poděkování.